Bine ai venit, Vizitator. Trebuie sa te autentifici sau sa iti creezi un cont.
Octombrie 21, 2017, 05:01:33
Pagina principala Ajutor Cauta Calendar Autentificare Creeaza un cont
Noutati: www.contabile.ro Siteul contabilului tau !

-Intra aici pentru o oferta tentanta privind servicii contabile externalizate.-

eMAG - Furnizorul solutiilor complete!

Firma contabilitate Bucuresti

Forum contabilitate Contabile.ro  |  Pentru studenti  |  Materiale pentru studenti.  |  Subiect: Carti digitale contabilitate 0 Utilizatori si 1 Vizitator pe acest subiect. « precedent urmator »
Pagini: [1] Imprima
Autor Subiect: Carti digitale contabilitate  (Citit de 9424 ori)
cabo
Global Moderator
Hero Member
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
« : Noiembrie 23, 2006, 10:17:04 »

daca esti student la ASE sau la orice alta facultate cu domeniul economic gasesti pe site-ul de la ASE cateva carti digitale scrise de profi din ASE - sunt vechi dar mai sunt inca valabile
le gasiti la adresa: http://www.ase.ro/biblioteca/model/index2.asp     Cool Cool Cool
Memorat
georgi
Vizitator
« Raspunde #1 : Mai 30, 2007, 07:04:56 »

Din pacate nu ai acces la ele decit daca esti student la ASe, din interiorul campusului. va rog frumos, daca cineva este in aceasta situatie si poate accesa acesre lucrari, am si eu nevoie de teza de doctorat "Analiza pe baza de bilant in institutiile puiblice" - Mihaela Burlacu ( Bologa)

va rog frumos...am nevoie mare
multumesc
Memorat
badingamariana
Newbie
*
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
« Raspunde #2 : Mai 30, 2010, 09:23:11 »

Daca ai facut rost de  "Bilant si analiza pe baza de bilant in institutiile publice" Teza de doctorat, autor Mihaela Burlacu (Bologa), te rog sa mi-o trimiti si mie.
Nu am acces la ea, la biblioteca ase si este singura mea sursa de documentare, mai actuala, pentru lucrarea de dizertatie.
Iti multumesc ca ai citit mesajul.

Mariana
Memorat
Pagini: [1] Imprima 
Forum contabilitate Contabile.ro  |  Pentru studenti  |  Materiale pentru studenti.  |  Subiect: Carti digitale contabilitate « precedent urmator »
Mergi la:  

program de facturare

Autentifica-te cu numele de utilizator, parola si precizeaza durata sesiunii.

Contabilitate Bucuresti
Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media Validat cu XHTML 1.0!